Mobilya

İletişim
visko
Tv Ünitesi
secur
Model detayları için tıklayınız..
Ürünleri Sırala Çok Satılana Göre Puanına Göre Fiyatına Göre
 • Modern Tv Ünitesi-006, Tv Üniteleri
  1,750.00 TL
 • Meriç Tv Ünitesi-005, Tv Üniteleri
  2,400.00 TL
 • Mia Tv Ünitesi, Tv Üniteleri
  1,950.00 TL
 • Moon Tv Ünitesi-004, Tv Üniteleri
  1,650.01 TL
 • Mira Tv Ünitesi, Tv Üniteleri
  1,850.00 TL
 • Üranüs Tv Ünitesi, Tv Üniteleri
  1,950.00 TL
 • Alfa Tv Ünitesi-003, Tv Üniteleri
  2,100.00 TL
 • Zeus Tv Ünitesi-002, Tv Üniteleri
  1,750.00 TL
 • Class Tv Ünitesi-001, Tv Üniteleri
  2,250.00 TL
 • P003 Tv Sehpası, Tv Üniteleri
  410.00 TL
 • P002 Tv Sehpası, Tv Üniteleri
  375.00 TL
 • P001 Tv Sehpası, Tv Üniteleri
  345.00 TL
 • Lizbon Duvar Ünitesi, Tv Üniteleri
  720.00 TL
 • Loca Duvar Ünitesi, Tv Üniteleri
  690.00 TL
 • Tv Üniteleri

  Tecrübenin mobilya ile buluştuğu adres olan Çiftçioğlu Mobilya sizler için mobilya alanındaki faaliyetini 1969 yılından bu yana sürdürüyor. Müşteri memnuniyetinin bu günlere taşıdığı Çiftçioğlu Mobilya, Galeri Budak ismi ile ticari hayatına başlamıştır. 44 yıldır ticari hayatını sürdüren firma 1994 yılında şimdiki adı olan Çiftçioğlu Mobilya adını almıştır. Mobilya alanındaki tecrübelerini kaliteyle birlikte sunan firmanın teşhir alanında birçok mobilya çeşidini makul fiyatlara bulmak mümkündür.

   Televizyon günümüzün vaz geçilmez bir unsurudur. Neredeyse her evi demirbaşı sayılan televizyonların yerini, gelişen bilgisayar teknolojisi bile alamamıştır. Televizyonlar aile bireylerinin toplanarak vakit geçirdiği önemli alanlardan biridir. Bu nedenle televizyonlar her evin başköşesini süsleyen önemli bir detaydır. Herkesin kendine göre bir program bulabildiği televizyonlarda, teknolojinin gelişmesiyle kanal sayısı da artmıştır. Bu da izlenme oranını yükselmiştir. Ülkemizde olup biteni izlediğimiz veya film keyfini doyasıya yaşadığımız televizyonlar, evin vazgeçilemez bir unsurudur.

  Bahsettiğimiz gibi tabiri caizse evin başköşesini süsleyen televizyonlar, kesinlikle televizyon sehpasından daha fazlasını hak ediyor. Gelişen mobilya sektörü de bu önemli detayı göz önüne alarak televizyonlar için özel üniteler üretmeye başladı. Televizyon üniteleri evlerde bulunan eski vitrinlerin yerini almaya başladı. Bu doğal değişim sonucunda kullanıcı zevkini yansıtan televizyon üniteleri alıcılar tarafında büyük rağbet görüyor. Evin en güzel köşesine sahip televizyonlar için oluşturulan televizyon üniteleri de doğal olarak evin en göze çarpan mobilyası özelliğini kazandı. 

  Tv üniteleri genellikle televizyonunun bulunduğu mekânlar olan oturma odaları ve salonlarda kullanılıyor. Misafirin ağırlandığı veya ailece zaman geçirilen oturma odaları ve salonlar aile zevkini yansıtmak için en önemli mekânlardır. Aileler tv ünitesi tercihinde de televizyonun önemi düşünülerek, daha titiz davranılıyor. Evin süsü olan tv üniteleri her farklı renkleri ve çeşitleriyle evlere farklı bir hava katıyor.

  Tv ünitesi alımında renk seçimi müşteriler için modelinden sonra gelen en önemli nitelik olarak karşımıza çıkıyor. Genellikle televizyonun konulacağı mekânın duvar rengine veya mekânda bulunan mobilyaların rengine göre tercih edilen tv üniteleri, üreticiler tarafından da birçok renk seçeneğine sahip olarak üretiliyor. Tv ünitelerinde en çok tercih edilen renkler kahverengi tonları oluyor. Beyaz renkler de alıcılar tarafından fazlalıkla tercih ediliyor. 

  Tv üniteleri genellikle süs alanları olması sebebiyle, farklı tarzda ışıklandırmalarla şıklık kazanıyor. Tv ünitesinin modeline ve tasarımına göre farklı ışıklandırmalar yapılabiliyor. Müşterilerin beğenisine sunulan tv ünitelerinde şıklık ve zarafet ön plana çıkıyor. Genellikle iki farklı tarzda üretilen tv üniteleri, duvara montelenecek şekilde veya bütün bir mobilya halinde satışa sunuluyor. Teknolojik gelişmeler sonucunda ortaya çıkan ince led veya lcd plazma tvler için üretilen tv üniteleri de evinize şıklığına şıklık katıyor. Özellikle duvara üniteleri duvarınızla uyumlu renklerle birlikte güzel bir etkileşim oluşturabiliyor.

  Tv ünitelerinin boyutları da alıcı için önemli bir kıstas olarak, mobilya üreticilerine yol gösteriyor. Televizyon teknolojisinin gelişmesi sonucu ortaya çıkan ince televizyonlar, ev sahiplerine büyük bir yer tasarrufu sağlıyor. Bu sebepten ötürü tv ünitelerinin de televizyon boyutları ölçüsünde olması gerekiyor. İnce ve şık desenlerden oluşan tv üniteleri televizyonların paralelinde az yer kaplarken, televizyonunuzun da sağlam bir şekilde montelenmesine yardımcı oluyor.

  Değişen televizyon modellerine veya televizyonun konulacağı mekâna göre boyutları değişen piyasadaki televizyon üniteleri bazen kullanıcıların isteklerini tam olarak karşılamayabilir. Bu nedenle, istediği renk ve boyutlarda tv ünitesi sahip olmak isteyenlerin, doğru adresi Çiftçioğlu Mobilyadır. Özel üretim mobilyalar da üretebilen Çiftçioğlu Mobilya müşterilerinin isteklerine tam olarak karşılık verebiliyor. Hatta Çiftçioğlu Mobilya hazır üretilmiş tv ünitelerinde müşteri isteği doğrultusunda yapılacak olan küçük ebat değişikliklerinde ek ücret talep etmemektedir.  Copyright © 2012 Çiftçioğlu Mobilya