Mobilya

İletişim
visko
Tv Ünitesi
secur
Model detayları için tıklayınız..
Ürünleri Sırala Çok Satılana Göre Puanına Göre Fiyatına Göre
 • Bravo Köşe Takımı, Köşe Takımları
  1,750.00 TL
 • Üranüs Köşe Takımı, Köşe Takımları
  2,450.00 TL
 • Meriç Köşe Takımı, Köşe Takımları
  2,050.00 TL
 • Merkür Köşe Takımı, Köşe Takımları
  2,450.00 TL
 • Moon Köşe Takımı, Köşe Takımları
  2,550.00 TL
 • Class Köşe Takımı, Köşe Takımları
  1,965.00 TL
 • Puffy Köşe Takımı, Köşe Takımları
  2,440.00 TL
 • Köşe Takımları

  Mobillya konusunda yılların tecrübesi konumdaki Çiftçioğlu Mobilya, 1969’ dan beri müşterileri için hizmet etmektedir. Galeri budak ismi ile ticari hayatına başlayan firma, kalitesine kalite katarak günümüze kadar gelmiştir. Bu ticari yolculuk boyunca müşteri memnuniyeti Çiftçioğlu Mobilya olarak hep en üst düzeyde tutulmuştur. 450 metre karelik teşhir alanında sizler için en iyi mobilyalarını sergileyen Çiftçioğlu Mobilya, mobilya almadan önce kesinlikle gezilmesi gereken bir yerdir.

  Mobilya konusundaki tecrübesinin tartışılmaz olduğu firma, birbirinden güzel köşe takımlarıyla da göz dolduruyor. Mobilya konusunda uzmanlığı ve yılların getirmiş olduğu deneyimi köşe takımlarının her bir ayrıntısında kolaylıkla görebilirsiniz. Konfor anlayışını ve şık tasarımlarını köşe takımları ve L takımlar üzerine de yansıtan firma, teşhir alanında müşterilerini ağırlamaktan gurur duyuyor.

  Her evde mevcut oturma alanları, evin gösterişi açısından büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle gerek oturma odasında gerekse de salonlarda şıklık yarışı köşe takımlarıyla hayat buluyor. Ev sahibinin zevkini ve tercihini yansıtan köşe takımlarını Çiftçioğlu teşhir alanında gezerek, görerek ve inceleyerek en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. 

  Her evin yapısına göre oturma alanları da farklılık gösteriyor. Evin oda yapısı ve büyüklüğü mobilya seçimi için büyük bir kıstas olarak karşımıza çıkıyor. Kültürümüze göre genelde misafirlerin salonlarda ağırlanması, salon mobilyalarının da özenle seçilmesi gerektiği gerçeğini vurguluyor. Salon için koltuk takımları idealdir. Ancak, salon kullanım alanının yeterli olmaması koltuk takımı yerine köşe takımlarının seçilmesine neden oluyor. Ya da salonun çok büyük olması ve salonun bir köşesinin ayrı dizayn edilmesi konusunda da köşe takımları doğru bir tercih oluyor. 

  Oturma odalarında en çok tercih edilen mobilya köşe takımlarıdır. Oturma odasının küçük olması ve koltuk takımları için yeterli alana sahip olmaması, alıcıları tercihlerini köşe takımları veya L takımlar yönünde kullanmasına sebebiyet veriyor. Köşe takımı kapladığı yer bakımından oturma odasındaki diğer mobilyalar için, yer açmış oluyor. Ayrıca aileye özel bir alan olan oturma odalarındaki samimiyet köşe takımları tarafından pekiştiriliyor.

  Köşe takımı seçimi yapılırken alıcılar özellikle, renk konusunda seçici davranıyor. Seçilen rengin köşe takımının konulacağı mekânın rengine uygun olması önemli bir ölçüt olarak karşımıza çıkıyor. Bu sebeple de, alıcılar kendi zevkini yansıtacağı oturma gruplarının renklerine özellikle dikkat ediyor. Köşe takımı seçiminde en çok tercih edilen renk beyaz oluyor. Beyaz renk neredeyse her renk ile ahenkli bir uyum sağlaması sebebiyle, müşterilerinde dikkatini çekiyor. Ayrıca, beyaz renkte bulunan şıklık ve evinizin genel havasını da değiştirmiş oluyor. Genellikle ana renkler de seçilen koltuk takımları, alıcıların zevklerine göre ara renkler veya birkaç rengin karışımı olarak da üretiliyor. Bazen de ana bir renk te üretilen koltuk takımı ara renkler de sevimli yastıklarla süslenebiliyor. Firmalar her ne kadar üreticinin tercih ettiği renkler konusunda üretim yapmaya yönelse de, farklı renkte istekler de talep edilebiliyor. Bu konuda istediğiniz renk ve ebatta özel mobilya yaptırabileceğiniz Çiftçioğlu Mobilya, diğer mobilya üreticilerinin önüne geçmiş oluyor. Çiftçioğlu Mobilyada istediğiniz ve beğendiğiniz bir modelin rengi sizin isteğiniz doğrultusunda üretilebiliyor.

  Köşe takımlarının ebatları da önemli bir unsurdur. Evinizde köşe takımlarını veya L takımlarını koyabileceğiniz mekânın büyüklüğü sizi mobilya seçiminizden alıkoymasın. Çünkü Çiftçioğlu Mobilya da özel ebatlarda üretim yapılabilmektedir. Mevcut modellerin ölçüsünde de yeniden ölçülendirme yaptırabileceğiniz Çiftçioğlu Mobilyada, yaptıracağınız küçük daralttırmalarda hiçbir ücret talep edilmemektedir. Sizleri uygun fiyatta köşe takımları sahibi olmanız için Çiftçioğlu Mobilya teşhir alanına bekliyoruz.   Copyright © 2012 Çiftçioğlu Mobilya