Mobilya

İletişim
visko
Tv Ünitesi
secur
Model detayları için tıklayınız..
Ürünleri Sırala Çok Satılana Göre Puanına Göre Fiyatına Göre
 • Moon Koltuk Takımı, Koltuk Takımları
  2,600.00 TL
 • Marlin Koltuk Takımı, Koltuk Takımları
  2,500.00 TL
 • Alfa Koltuk Takımı, Koltuk Takımları
  2,500.00 TL
 • Marina Koltuk Takımı, Koltuk Takımları
  2,150.00 TL
 • Maxi Koltuk Takımı, Koltuk Takımları
  2,150.00 TL
 • Modern Koltuk Takımı, Koltuk Takımları
  2,250.00 TL
 • Hobby Koltuk Takımı, Koltuk Takımları
  3,455.00 TL
 • Edremit Koltuk Takımı, Koltuk Takımları
  3,260.00 TL
 • Mado Koltuk Takımı, Koltuk Takımları
  3,060.00 TL
 • İsis Koltuk Takımı, Koltuk Takımları
  3,360.00 TL
 • Antiochia Koltuk Takımı, Koltuk Takımları
  3,295.00 TL
 • Togo Koltuk Takımı, Koltuk Takımları
  2,750.00 TL
 • Optimum Koltuk Takımı, Koltuk Takımları
  3,350.00 TL
 • Leylak Koltuk Takımı, Koltuk Takımları
  3,165.00 TL
 • Koltuk Takımları

  1969 yılından beri özveriyle müşterilerinin mutluluğu için mobilya üretip - satan Çiftçioğlu Mobilya, kalitesinden taviz vermeden günümüzde de hizmet vermeye devam ediyor. Çiftçioğlu markasının, mobilya sektöründe vaz geçilmez bir isim olması elbette tesadüfen değil, disiplinli çalışma ve müşteri memnuniyetinin ilk planda tutulmasının sonucudur. Galeri Budak ismiyle sektöre giren firma, 1994 yılında Çiftçioğlu Mobilya olarak, kalitesinden en ufak taviz vermeyerek günümüze kadar varlığını sürdürdü.

  Çiftçioğlu Mobilya ürettiği her ürün gibi, koltuk takımlarında da kalitenin adı oldu. Koltuk takımları her evin demirbaşı olarak, evin en güzel yerini süsler. Neredeyse her evde mevcut olan koltuk takımları, değişik renkleriyle ve tasarımlarıyla ev sahiplerinin tercihlerini misafirlere yansıtması konusunda en önemli aracı oldu. Bizim kültürümüze göre koltuk takımları evin en güzel en geniş odasını süsleyen, mobilyalardır. Bu nedenle koltuk takımı alırken, ev sahipleri tabiri caizse ince eleyip sık dokurlar. Haksız da sayılmazlar. Çünkü evi güzel gösteren hiç şüphesiz ki evin içinde bulunan mobilyalardır.

   Mobilyaların seçimi yapılırken her alıcının dikkat ettiği bazı hususlar vardır. Koltuk takımı üretilirken ve seçilirken de her kullanıcı bazı bir özelliğe dikkat eder. Kullanıcıların yaşam tarzını yansıtan mobilyalar, kusursuz ve tam alıcının talep ettiğini karşılar şekilde olmalıdır. Ev sahiplerinin evinin yapısı da mobilya seçerken önemli bir unsur olarak karşımıza çıkar. Özellikle, koltuk takımı seçimi yapılırken, salonun ebatları bir seçim kriteridir. Koltuk takımı ne kadar güzel olursa olsun, evin salonuna uyum sağlamaz ise, hiçbir niteliği kalmamıştır.

  Koltuk takımlarının seçimi konusunda dikkat edilen hususların başında renkleri gelmektedir. Her modelin güzel gözüktüğü renk farklıdır. Üretici konumundaki firma da koltuk takımının renklerini bu hususa dikkat ederek üretir. Birkaç farklı rengin birbiri ile ilişkilendirilmesi sonucu oluşturulan koltuk takımlarında özellikle seçilen renklerin uyumu önemli bir nitelik olarak karşımıza çıkıyor. Koltuk takımı üreticileri de moda konusunda araştırmalar yaparak, en uygun renkleri bir araya getirmek konusunda çaba gösteriyor. En çok tercih edilen renkler genellikle ana renklerdir. Örneğin beyaz koltuk takımları zarafeti ve lükslüğü simgelediği için çok tercih ediliyor. Siyah renk ise asaleti simgeliyor. Ama genellikle koltuk takımı alıcıları, koltuğu koyacağı mekânın rengine uygun bir koltuk takımı seçmeyi tercih ediyor.

  Koltuk takımı seçimi yapılırken dikkat edilen diğer bir unsur da konfordur. Koltuk takımının asli amacının oturmak ve rahat etmek olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle koltuk takımı alacak olan kullanıcılar kesinlikle konfor konusunu göz ardı etmemelidirler. Gerekli durumlarda yatak olarak da kullanılacağı hesaba katılması gereken koltuk takımları, yatak konforuna yakın bir konforda olmak zorundadır. Yatak haline de dönüştürülebilen koltuk takımları en çok tercih edilen modellerin başında gelir. Ayrı yatak bölmesi mevcut olan koltuk takımlarının alınması ile birlikte bir anlamda yatak sahibi de olunmuş olur.

  Koltuk takımı alırken ebatları da önemli bir tercih sebebidir. Çünkü koltuk takımının kullanılacağı mekâna ne çok büyük ne de çok küçük olmalıdır. Ancak, Çiftçioğlu Mobilya sizler için bu sorunun üstesinden de başarıyla geliyor. Çiftçioğlu Mobilya her ebatta ve her çeşitte koltuk takımı üretebilme kabiliyetine sahip bir firmadır. Çok beğenilen koltuklarda ise, yeniden ebat ayarlama işlemi yapılabilmektedir. Hatta beğendiğiniz mobilya üzerinde yapılacak ufak ölçü değişiklileri Çiftçioğlu Mobilya tarafından ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Eğer koltuk takımı almak gibi bir niyetiniz varsa müşterinin memnuniyetinin en üst düzeyde tutulduğu Çiftçioğlu Showroom ‘unu gezmeden kesinlikle karar vermeyiniz.   Copyright © 2012 Çiftçioğlu Mobilya