Mobilya

İletişim
visko
Tv Ünitesi
secur
Model detayları için tıklayınız..

Genç Odası Takımları

Çiftçioğlu Mobilya 1969 yılından beri hizmetinizde. Hizmetine Galeri Budak ismiyle başlayan firma, 1994 yılında şuan ki ismi olan Çiftçioğlu Mobilya ismini almıştır. 44 yıldır kalitesinden ödün vermeyen firma siz müşterileri için, kaliteyi hep en üst düzeyde tutuyor. Tüm ürünleri birinci sınıf malzemeden üretilen ürünleri adeta göz dolduruyor.

Çiftçioğlu Mobilya’ nın başarılı ürünlerinden birisi de genç odası takımlarıdır. Genç odası takımları genelde, yetişkin çocuklara sahip olan aileler tarafından tercih ediliyor. Genç odası takımlarında, gençlerin dünyasını yansıtan canlı renkler hâkim konumda. Genç odası takımı büyüyen çocukların, çocuk odası yerine satın alınıyor. Genç odası takımlarının en büyük avantajı gençler için lazım olan, birçok mobilya bir arada bulunuyor. Bir arada birçok mobilyayı alabileceğiniz çocuk odası takımlarında, fiyatlar da uygun olmuş oluyor. Örneğin, gençler için en önemli mobilya olan çalışma masası tek alındığı takdirde, genç odası takımı içerisindeki fiyatından çok daha pahalıya gelebiliyor.

 Çiftçioğlu mobilya güvencesiyle genç odası satın almak büyük bir ayrıcalıktır. Çiftçioğlu Mobilya, mobilya sektöründeki tecrübesinin verdiği güvenle sizlere en iyi mobilyayı üretmek amacını güdüyor. Çiftçioğlu Mobilya ile birinci sınıf mobilya almanın farkını yaşayacaksınız. Özellikle genç odası konusunda, sizin için hazırlanan farklı konseptteki takımlar arasında karar vermekte zorlanacaksınız.

Çiftçioğlu Mobilya’ nın sizler için sunduğu avantajları kaçırmayın. Peki, Çiftçioğlu Mobilya farklı kılan nedir? Öncelikle, seçilen birçok üründe müşterinin talebi doğrultusunda, yeniden ölçülendirme yapılabilmektedir. Örneğin, genç odası takımı sahibi olmak istiyorsunuz. Ancak genç odası takımınızı koyacağınız mekân bir genç odası sığmayacak kadar küçük. Evinizi değiştirmenize gerek kalmayacak çünkü Çiftçioğlu Mobilya’ da aldığınız bazı genç odaları istediğiniz takdirde küçültüp, daraltılabilmektedir. Hatta bu sorunun büyük bir problem olduğu düşünen firma, yapılacak küçük tadilatlarda hiçbir ücret talep etmemektedir. Bu bahsedilen özellik sadece belli ürünler için geçerlidir. Detaylı bilgiyi ürün sayfasından öğrenebilirsiniz.

Genç odası takımında diğer önemli bir hususta renk seçimidir. Beğendiğiniz bir genç odası takımının rengi size uygun olmayabilir. Evinizin duvar rengine hiç uymayan bir renk ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Endişe etmenize kesinlikle gerek yok. Özellikle, Çiftçioğlu Mobilya’ nın kendi ürettiği mobilyalarda renk seçimini sizler yapabilirsiniz. Bunun için mağazamızdan uygun rengi beğenmeniz yeterlidir.

Çiftçioğlu Mobilya’ nın diğer bir ayrıcalığı ise, Türkiye’ nin her yerine teslimat yapabilmesidir. Çiftçioğlu Mobilya İstanbul’ da bulunmasına rağmen, size sadece bir telefon uzaklığındadır. Yine Türkiye’ nin her bölgesinden bir telefon aracılığıyla istediğiniz, beğendiğiniz, internet sitemizde gördüğünüz bir ürünü satın alabilirsiniz. Ayrıca İstanbul’ da yaşayan müşterilerimiz için 250 TL üzerinde yapacağınız alış – verişler de teslimatı Çiftçioğlu Mobilya olarak biz karşılıyoruz. Bu konuda detaylı bilgi almak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Çiftçioğlu Mobilya üretici firma avantajlarını da sizlere yansıtıyor. Alacağınız Çiftçioğlu Mobilya kendi ürettiği mobilyalar tam 5 yıl garantilidir. Diğer ürünlerde ise Üretici firma tarafından en az 2 yıl garanti belgesine sahiptir. Garanti konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacağınızı temin ederiz.

Ayrıca Çiftçioğlu Mobilya’ dan satın alacağınız genç odası ürünlerinin bazılarında, istediğiniz parçaları tek olarak da satın alabilirsiniz. Mesela, bir genç odası takımının çalışma masasını çok beğendiniz. Sadece çalışma masası için tüm genç odası takımını almanıza gerek yok. Sayfalarımızda takım olan ürünlerin tek parça fiyatlarını da görebilirsiniz. Bu özellik tüm ürünlerimizde mevcut olmayıp, detaylı bilgi için beğendiğiniz genç odası takımı ile ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.Copyright © 2012 Çiftçioğlu Mobilya